Геопортал містобудівного кадастру Харківської області розроблено в межах фінансування та на виконання Програма створення та ведення містобудівного кадастру Харківської області на 2019 – 2022 роки  (зі змінами, затвердженими рішенням Харківської обласної ради від 28 лютого 2019 року
№ 920-VII).

Метою Програми є забезпечення на території Харківської області провадження єдиної державної політики у сфері містобудування та архітектури,  використання сучасних передових геоінформаційних технологій при прийнятті управлінських рішень, розроблення геоінформаційного порталу містобудівного кадастру області, що створить передумови для ефективного вирішення функціональних завдань управлінь, відділів облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, надання громадськості достовірної містобудівної інформації. (згідно постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 559)

Інформація, яка міститься у містобудівному кадастрі, є відкритою та загальнодоступною, крім відомостей, що належать до інформації з обмеженим доступом. Захист інформації, яка міститься у містобудівному кадастрі, здійснюється відповідними суб'єктами інформаційних відносин відповідно до законодавства.

Публічний доступ до відомостей про містобудівну документацію, забезпечується шляхом їх розміщення в мережі геопорталів усіх рівнів та на офіційному веб-сайті Мінрегіону в режимі реального часу.

Інформація, яка міститься у містобудівному кадастрі і не має обмеження в доступі, надається суб'єкту містобудівної діяльності за його запитом. Обмеження доступу до інформації містобудівного кадастру, що є власністю держави або представляє державну чи комерційну таємницю, встановлюється у порядку, передбаченому законодавством.

Надання суб'єктам містобудівної діяльності зазначеної інформації здійснюється безоплатно.


Зв'яжіться з нами

Якщо у Вас виникли питання чи пропозиції зв'яжіться з нами і ми обов'язково дамо відповідь.

Управління містобудування та архітектури ХОДА

61002, м. Харків, вул. Сумська, 76

Тел.: +38(057) 700 36 48

Email: uprmarx@kharkivoda.gov.ua

Геопортал розроблено на платформі SOFTPRO:Містобудівний кадастр та програмних засобах з відкритим кодом (Open Source)